3 aplikácie, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze

By 29/04/2020 Tipy
Rýchla online pôžička

Ak chcete ušetriť peniaze, mali by ste mať prehľad vo svojich výdavkoch. Najjednoduchším spôsobom ako zaznamenávať vaše denné výdavky je aplikácia. Mobil má dnes už každý. Nájdite si čas a nahrajte všetky vaše denné platby a výdavky do aplikácie a začnite šetriť.

Spendee

Táto aplikácia vám pomôže spravovať vaše príjmy a výdavky. Jednoducho sa ovláda a jej cieľom je naučiť vás pochopiť ako míňate svoje peniaze. Základom je manuálne pridávanie vašich príjmov a  výdavkov. Vo výslednom grafe a štatistikách si viete pozrieť na čo ste minuli najviac peňazí. Následne môžete tieto informácie použiť pri šetrení.

Wallet

Ďalšou aplikáciou je Wallet. Tá funguje na podobnom princípe ako Spendee. Aj v tomto prípade ide o to, aby sme optimalizovali svoje výdavky. Zadávate si príjmy a výdavky a následné grafy a štatistiky vám pomôžu sledovať tok vašich financií. Mobilná aplikácia Wallet ponúka aj možnosť definovania si cieľov.

Rýchla online pôžička

Mint

Mint ponúka možnosť prepojenia s vašim bankovým účtom. Z tohto dôvodu je chránená heslom a zabezpečená proti zneužitiu. Vaše výdavky si v nej viete kategorizovať a jednoducho sledovať na čo najviac míňate. Výsledkom sú rovnako ako u Spendee a Wallet prehľadné grafy a štatistiky.

Ďalší formulár pre online pôžičku ⮕