fbpx

Ušetrite peniaze s týmito aplikáciami!

By 15/10/2020 Sporenie, Tipy
Rýchla online pôžička

Patríte medzi ľudí, ktorí nemajú prehľad o svojich financiách? Práve tí často krát trpia prázdnou peňaženkou. V dnešnej digitálnej dobe však existujú aplikácie, ktoré vám dokážu ušetriť slušné peniaze. Samozrejme nemožno čakať od aplikácie zázraky, avšak aktívnym používaním a sedliackym rozumom vďaka nim dokážete ušetriť každý mesiac.

Dajte si pozor na svoje výdavky 

Jednou z najväčších príčin prázdnej peňaženky je to, že nesledujete svoje výdavky. Euro sem, euro tam a najnovšia výplata je fuč. Na tento problém je ideálnym riešením aplikácia v ktorej máte svoje výdavky pod kontrolou. Mate tak prehľad na čo míňate najviac, čo kupujete zbytočne, alebo napríklad aký budget vám ostáva do do konca mesiaca.

Vyskúšajte: Money Manager, YNAB, Pocketguard, Monefy, Spendee

Cashbackové portály

Dostávať peniaze za to, že ich míňate znie neuveriteľne, že? Cashbackové portály to však dokážu. Najznámejším portálom u nás je Tipli, ktoré ponúka aj mobilnú aplikáciu. Pri najbližšom nákupe si jednoducho overte, či sa daný e-shop nachádza na portály a nakupujte, následne vám bude pripísaný kredit, ktorý si môžete neskôr preposlať na svoj osobný účet. Niektoré e-shopy dokonca ponúkajú cashback vo forme až 7,5%.

Vyskúšajte: Refundo, Tipli, Plnapenazenka

Rýchla online pôžička

Zľavové portály

Ďalšou alternatívou ako ušetriť sú zľavové portály, ktoré ponúkajú množstvo pobytov, kurzov, či kupónov do reštaurácií. Je to skvelá voľba ako ušetriť, nie je preto na škodu, prezrieť si ponuku predtým, než niečo kúpite.

Vyskúšajte: Zľavomat, Zľavadňa, Morezliav, Zamenej

Aplikácia vašej banky

Predpokladáme, že bankovú aplikáciu používa v dnešnej dobe už takmer každý, nie je však na škodu si ju občas detailnejšie pozrieť a vidieť ako sú na tom aktuálne vaše financie.

Nákupný zoznam

Ste ten typ človeka, ktorý v obchode kúpi všetko, čo zbadá? Potom je pre vás skvelým pomocníkom aplikácia, ktorá predstavuje nákupný zoznam, prípadne postačia obyčajné poznámky v mobile. Predídete tak tomu, že v obchode nakúpite zbytočné potraviny, ktoré by možno časom aj tak skončili nevyužite a v koši.

3-1-1024x536 5 aplikácií, ktoré vám pomôžu šetriť peniaze

Vernostné karty na jednom mieste

Mnoho vernostných kariet ponúka zľavy na nákup, či dokonca produkty zdarma. Často krát sa nám však stane, že práve karta, ktorú potrebujeme ostane doma. S aplikáciou Wallet budete mať všetky vaše vernostné karty na jednom miesta-vo vašom mobile.

Využite mobilné aplikácie naplno

Radi telefonujete a preto vás stojí váš paušal niekoľko desiatok eur, každý mesiac? Využite na komunikáciu mobilné aplikácie cez ktoré môžete telefonovať “zdarma”. Jediné čo k telefonovaniu potrebujete je pripojenie na internet, stále to však pri hodinových telefonátoch vychádza ekonomickejšie, než klasické telefonovanie.

Vyskúšajte: Messanger, Viber, WhatsApp 

Ďalší formulár pre online pôžičku ⮕