fbpx

Majte rodinné financie pod kontrolou

By 28/10/2020 Sporenie, Tipy
Rýchla online pôžička

Bývanie s viacerými ľuďmi v jednej domácnosti má, ako väčšina vecí, svoje pre aj proti. Medzi hlavné výhody patrí to, že si medzi sebou dokážete podeliť náklady na domácnosť. Tie by ste však mali mať pod kontrolou. Skúste preto naše tipy na aplikácie, ktoré vám pomôžu dohliadnuť na vaše financie, a s trochou šťastia sa vám možno podarí aj nejaké ušetriť.

Nákupný zoznam

Pravdepodobne zdieľate doma s ostatnými členmi domácnosti jednu chladničku. Ak robia nákupy všetci členovia, predpokladáme, že sa tak chladnička čoraz viac plní nadbytočnými potravinami, ktoré musíte neskôr aj tak vyhodiť. Skúste zaviesť používanie nákupného zoznamu. Ten vám pomôže zistiť, čo potrebujete ešte dokúpiť a čo naopak nie.  Počuli ste už o aplikácii, ktorú môžu zdieľať všetci členovia domácnosti ? Aplikácia funguje ako nákupný zoznam, a vďaka nej uvidíte, kto už danú potravinu kúpil, alebo či v chladničke stále chýba.

Aplikácie: List Ease, OurGroceries, Cozi Family Organizer

Prehľad o financiách

Aplikácia Splitwise vám pomôže mať prehľad  o svojich financiách. Aplikáciu odporúčame najmä v prípade, že ste sa doma nedohodli na spoločnom rozpočte. Takto budete mať prehľad aj o tých najmenšich položkách.

Majte svoje výdavky na papieri

Všetko, čo k tomu potrebujete je papier či zošit. Zapisujte si každú jednu položku, od nákupov potravín až po zakúpené dekorácie do domácnosti. Na konci každého mesaica tak budete vedieť, kde môžete ušetriť. Na prehľad o svojich výdavkoch môžete použiť aj aplikáciu Rýchly rozpočet  – Správca výdavkov . 

Rýchla online pôžička

Ušetrite spolu

Azda každý mal v detstve svoje zlaté prasiatko. Kto však povedal, že je to iba pre deti? Kúpte si svoju pokladničku domov, a začnite šetriť spoločne. Uvidíte, ako rýchlo sa vám podarí našetriť na novú sedačku 🙂

Aplikácie vašej banky

Pomerne každá aplikácia vašej banky poskytuje okrem prehľadné grafy o vašich výdavkoch. Tak si viete pozrieť, do čoho a do akých oblastí ste v ten mesiac investovali najviac.

 

Ďalší formulár pre online pôžičku ⮕