fbpx

Je virtuálne sídlo výhodnejšie ako prenájom?

budova virtualneho sidla v bratislave
Rýchla online pôžička

Chcete začať s podnikaním? Máte už vymyslený názov vašej firmy? Ak vám však chýba priestor, kde by ste podnikali, máme pre vás ideálne riešenie v podobe virtuálneho sídla. Aké sú benefity virtuálneho sídla? Koľko vás stojí? Dokáže vám reálne ušetriť peniaze?

Výhody virtuálneho sídla

Najrozhodujúcejším parametrom virtuálneho sídla sú jeho minimálne náklady. V kontexte súčasnej doby už väčšina zamestnávateľov vyžaduje flexibilnú pracovnú dobu. Vaši potencionálni zamestnanci tak namiesto niekoľkých hodín strávených cestovaním do práce môžu využiť čas efektívnejšie – na prácu. Aké sú ďalšie výhody virtuálneho sídla? Súkromie so samostatnou poštovou adresou pre podnikanie, bezpečná preprava či uzamknutie a stráženie vašej pošty 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Koľko ma bude stáť?

Cena virtuálneho sídla sa v závislosti od toho, aké služby na prevádzkovanie vášho sídla potrebujete, pohybuje od 5 € do 30 € mesačne. Našli by ste si v ktoromkoľvek slovenskom meste takýto lacný prenájom? Rozhodne nie! Preto si radšej ušetrite značný balík peňazí na prenájme a investujte ho do vášho podnikania.

Tento balíček vám navyše ušetrí množstvo času stráveného zdĺhavými administratívnymi službami či evidenciou pošty a e-mailov. Ba čo viac, v cene virtuálneho sídla väčšinou máte aj ďalší benefit. Možnosť prenájmu zasadacej miestnosti, ktorú môžete použiť pre vaše obchodné stretnutia s významnými klientmi.

Ako virtuálne sídlo šetrí peniaze?

Už ste asi zistili, že sídlo akejkoľvek firmy musíte mať zapísané v Obchodnom registri. Virtuálne sídlo vám tak ušetrí množstvo peňazí za prenájom často neplnohodnotne využitých priestorov. Budete vy aj vaši zamestnanci pracovať z pohodlia domova? V tom prípade vám ako príležitostná kancelária úplne postačí virtuálne sídlo.

Rýchla online pôžička

Adresa môjho virtuálneho sídla

Povedzme, že potrebujete opraviť ústredné kúrenie. Vybrali by ste si radšej firmu z Hornej Dolnej alebo hlavného mesta? S virtuálnym sídlom priamo v centre Bratislavy získate prestíž a dôveryhodnosť potrebné pre vaše podnikanie.

Virtuálne sídlo je tak v porovnaní s prenájmom veľkých kancelárskych priestorov skutočne finančne výhodnejšie. Ste vo vodách podnikania nováčik? Potrebovali by ste okrem virtuálneho sídla založiť aj firmu na kľúč? Jasnou voľbou je virtuálne sídlo, ktoré vás týchto dvoch problémov zbaví súčasne!

Ďalší formulár pre online pôžičku ⮕