fbpx

Podľa čoho si vyberať virtuálne sídlo?

virtualne sidlo v bratislave
Rýchla online pôžička

Počet virtuálnych sídiel v posledných rokoch rapídne narastá a v súčasnosti je ich už doslova „ako húb po daždi“. Od tých lacnejších po drahšie. Od tých, ktoré sú prevádzkované v prenajatých bytochprofesionálne virtuálne sídla v hlavných mestách. Z toľkých možností je potom mimoriadne ťažké si vybrať. S naším 5-bodový mininávodom, ako na to, svoje rozhodnutie rozhodne neoľutujete! 

Deň otvorených dverí

Na čo by ste pri výbere vášho budúceho virtuálneho sídla by ste nemali zabudnúť? V prvom rade sa na vlastné oči presvedčte, že nekupujete „mačku vo vreci“! Dohodnite si konzultáciu a navštívte priestory vybraného sídla. Ako spoznáte nedôveryhodného poskytovateľ virtuálneho sídla? Buď majiteľ daného miesta nie je ochotný podstúpiť osobné stretnutie, alebo ponúkané priestory neodprezentuje v najlepšom svetle. Ak sa majiteľ osobnému stretnutiu vyhýba, pravdepodobne niečo skrýva. Majte oči na stopkách a radšej dvakrát merajte a raz vyberajte.

Kancelársky priestor

Špekulanti sú v dnešnej dobe mimoriadne rozšíreným fenoménom. Ak vám niekto ponúka virtuálne sídlo v rámci lacnejšej verzie vo súkromnom byte, mali by ste byť ostražití. Na takomto prenájme by nebolo nič zlé, akurát stráca sa tu komplexná idea virtuálneho sídla s reprezentatívnou lokalitou zaručujúcou jeho lukratívnosť a dôveryhodnosť. Omnoho rozumnejšie teda bude mať virtuálne sídlo na reprezentatívnej adrese a možnosťou prenájmu zasadačky. Vaše poplatky za prenájom virtuálneho sídla budú v každom prípade až 5-násobne nižšie ako v prípade prenájmu klasickej kancelárie. 

100 % administratíva

Medzi službami virtuálneho sídla sú štandardne ponúknuté aj doplnkové služby. V zásade ide o správu, preberanie, notifikácie a odovzdávanie doručenej pošty. Pri výbere virtuálneho sídla sa presvedčte, že má vaše virtuálneho sídlo vyhradeného zamestnanca určeného špeciálne na administratívne účely.

2v1: Založenie spoločnosti + virtuálne sídlo

azda najväčšou výhodou a najlepším poskytovateľom služieb virtuálneho sídla je zabezpečenie korporátnej agendy. Inak povedané, vaše virtuálne sídlo by vám spolu s virtuálnym sídlom založí aj vašu firmu so zápisom do obchodného registra. Navyše, takéto dvojbalíky zvyknú byť cenovo výhodnejšie ako separátne zakladanie firmy a virtuálneho sídla.

Rýchla online pôžička

Reprezentatívna adresa

Prvý dojem spraví pri výbere vášho virtuálneho sídla omnoho viac, ako si viete predstaviť. Okrajové časti mesta, ulice známe svojou kriminalitou alebo prímestské časti nie sú práve najideálnejšou lokalitou pre vaše podnikanie. Ďalším dôležitým kritériom je taktiež aj výzor budovy. Nielen rozpadnuté a plesnivé budovy, ale aj nie príliš lukratívna adresa, zvyknú byť takpovediac krokom vedľa. Svoju pozornosť by ste teda mali sústrediť na novostavby alebo zrekonštruované historické budovy, ktoré pôsobia reprezentatívne.

Ďalší formulár pre online pôžičku ⮕